Nádory drápů a prstů

E-book pro Vás

e-book o čtyřech nejčastějších maligních nádorech prstů a drápů psů a koček

    45,-Kč

V době od 3. 9. - 9. 9. 2022 nemohu přijmout Vaše objednávky.

Děkuji za pochopení

MVDr. Jan Hnulík

V přípdě, že nebudete s eBookem spokojeni, napište mi prosím do 30 dnů od zaplacení objednávky a já Vám Vaše peníze pošlu zpět. Jde mi hlavně o pomoc Vašim zvířecím přátelům.

MVDr. Jan Hnulík

(KVL 4170)

Vlčnovská 563

537 01 Chrudim

IČO: 71702962

 

Jsem veterinární lékař a už řadu let se věnuji ultrazvukovému vyšetření psů a koček. Zároveň se zabývám cytologií - mikroskopickým hodnocením buněk odebraných z povrchových útvarů pouhým vpichem. Takto je možné snadno diagnostikovat nádory.

Četnost nádorových onemocnění v populaci psů i koček, rapidně roste. Proto pomáhám lidem získat základní přehled o těchto nemocech, aby bylo možné nádorová onemocnění diagnostikovat v nejčasnějších stádiích a tak umožnit svým čtyřnohým přátelům co nejefektivnější léčbu.

4 důvody, proč nepodceňovat onemocnění drápů a prstů psů a koček

 • Odhalte včas nebezpečné nádory drápů a prstů.
 •  Zjistěte podezřelé příznaky, které by mohly souviset s nádorovým onemocněním v těchto partiích.
 • Ohlídejte si sami tato zdravotní nebezpečí drápů a prstů.
 • Třeba si říkáte:

„tyto informace mi poskytne kterýkoli veterinář tehdy, až to budu opravdu potřebovat",

      jenomže „až to budete opravdu potřebovat“, bývá většinou už pozdě.

Poznejte 4 nejčastější zhoubná nádorová onemocnění prstů a drápů,  

   - jak se projevují?

   - jak vznikají?

   - jak je odhalit co nejdříve?

   - jak se jich zbavit?

 

 • Nemusíte se obávat odborného textu, vše jsem upravil a napsal tak, aby tomu rozuměl i naprostý laik.
 • Získejte přehled, jaké typy tumorů se vyskytují u psa a jaké typy u kočky a také, jak často se u psa a kočky vyskytují.
 • Rozšiřte si povědomí o nebezpečích vedoucích ke vzniku těchto nemocí.
 • Vzdělávejte se společně se mnou. K úspěšnému zvládnutí onkologických onemocnění potřebujeme stále nové a nové poznatky o těchto nádorech. Ty čerpám z účastí na  onkologických seminářích a Vám je chci předat v podobě e-booku a jeho doživotních aktualizacích. Ty Vám bezplatně budu automaticky zasílat.

V e-booku najdete:

 • Proč je důležité kontrolovat tak zdánlivě nepodstatnou část těla jako jsou drápy
 • Příznaky onemocnění prstu
 • Co je to vlastně nádor
 • Popis jednotlivých maligních nádorů v lokalitě prstů a drápů psů a koček
 • Terapeutické možnosti
 • Jak je to s výskytem maligních tumorů u psa a u kočky v oblasti drápů a prstů
 • Jaké veterinární diagnostické zákroky jsou nezbytné pro zjištění typu tumoru v oblasti drápů a prstů

Přečtením získejte:

 • Jistotu, že Vám neunikne nádor na pacce.
 • Ušetření času i peněz, protože prevence je daleko účinnější a levnější než řešení následků.
 • Klid, že Váš přítel má tlapky v pořádku, protože budete mít znalosti, které Vás v tom ubezpečí.

Co říkají první čtenáři?

Jsem majitelkou dvou úžasných pejsků a jejich zdraví je pro mě samozřejmě velmi důležité. Jsem velice ráda, že jsem narazila na tento ebook, který popisuje velice přehledně a srozumitelně, co může naše psí kamarády postihnout v oblasti drápů a prstů. A je skvělé mít takto ucelené informace kdykoli po ruce. Musím přiznat, že po přečtení ebooku jsem začala pravidelně při stříhání drápků kontrolovat jejich okolí. Zabere to jen pár minut, přitom pro naše čtyřnohé kamarády to může být velice zásadních pár minut našeho času. Je dobré vědět, na co se v této oblasti zaměřit a čemu věnovat pozornost. Tento ebook jsem doporučila všem svým známým, kteří jsou majitelé psa nebo kočky. Autorovi vřelé díky a těším se na další ebook.
Jaromíra Bednářová
Po přečtení eBooku jsem pochopila, že je v zájmu zdraví mého čtyřnohého kamaráda věnovat větší pozornost prevenci. Při péči o pejska kontrolovat jeho drápky, i když se mu to moc nelíbí, nechce totiž držet. Při kartáčování prohlížet jeho kůži a břicho, kontrolovat mu uši, ale zároveň věřit, že pejsek je a bude zdravý. Nechtěla bych totiž po přečtení textu podlehnout strachu, že nás něco takového potká - to je pro mne špatná cesta. eBook ráda doporučím svým známým, kteří mají doma svého čtyřnohého kámoše, aby si trochu rozšířili znalosti a povědomí o tom, že existuje pomoc, že se někdo do hloubky věnuje této problematice. Aby věděli, že v případě potíží se mají na koho obrátit, s kým se poradit.
Zuzana Řípová
Před začátkem čtení eBooku jsem měla obavy, že nebudu textu rozumět, protože jsem laik. Většina odborných textů je totiž protkaná spoustou cizích výrazů, kterým ten, kdo se problematikou nezabývá, nebo není odborník, prostě nerozumí. Text tohoto eBooku je však srozumitelný, neobsahuje jen odborná slova, kterým nestudovaný člověk obvykle nerozumí. U použitých latinských názvů nebo odborných výrazů je většinou v závorce uvedený překlad nebo vysvětlení. Je dobré vidět popisované věci na přiložených obrázcích, což usnadňuje pochopení a orientaci v souvislosti s textem. Určitě je prima i vložení zažitých případů z praxe. Srozumitelnou formou je napsané to, čeho si všímat a co nepodceňovat. eBook bych doporučila všem chovatelům psů a koček, kterým není lhostejné jejich zdraví.
Alena Faltová

Doporučila bych e-book všem, kdo už začíná řešit jakýkoli problém se zvířátky. Myslím si, že preventivně jej budou číst jen silní lidé, protože většina se obecně tohoto tématu bojí.

                             Táňa Novotná

Přečtené informace mě velmi zaujaly. A vzhledem k tomu, že Vámi zmiňovanou kliniku s mojí erdelkou (i s tou předešlou "babuchou") navštěvuji již řadu let, mám pocit, že právě Vy jste kdysi odhalil u první fenky nádory v časném stádiu a tudíž fenka přežila "statistickou smrt" několikanásobně!

                                 Jitka Skalická